Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Vítáme vás na stránkách našeho MP serveru :-)

 
 

Od začátku do konce

Tady popisuji co dělám ve hře jak si udělat bydlení atd....

Začátek:
Jako první co uděláte je spuštění světa, nezáleží na pořadí protože se vám mapa vždy vygeneruje pokaždé jinak.
Prohledávání okolí kolem Respawn místa bývá to první co ve hře uděláte. Zde můžete vidět jak generování může být záhadné. Jelikož tu neexistuje u většiny hornin gravitace, můžou být ve vzduchu. Pokud chcete mít dobrý začátek musíte mít i k tomu podmínky např: poblíž uhlí aby jste měli první noc pochdně, Musí být poblíž katakomby kde je dost nerostů, poblíž hodně stromů aby vás neomezovaly při craftování, bambusy pro papír a knihovnu, kaktusy jako past pro zombii a zvířata.
Uhlí- nejzákladnější nerost který budete potřebovat na pochodně (v mém případě mám výhodu přímo před Respawn místem jsem objevil velký zdroj uhlí. Teď mám o jednu starost míň, v noci budu mít světlo!
Jako první co začnete těžit je dřevo-základ craftování. Jednoduše ho můžete těžit rukou, je to pomalejší než sekerou ale tu jsi poté ze dřeva vyrobíte. Ze stromů můžete těžit kromě dřeva ještě listy, které se vám sice nezobrazí v inventáři ale občas z listu spadne malý stromek který můžete zasázet a poroste vám sice nějaký ten den ale vyplatí se to.